June 2011

Vzpomínka na bronzové MS 2011

29. june 2011 at 19:00 | Elll |  Koš
Rusáci jsou svině, Mery se o tom přesvědčil na vlastní kůži...


Vzpomínka na zlaté MS 2010

29. june 2011 at 15:00 | Elll |  Koš
Tým ,kterému se přezdívalo "Béčko" přejel všechny "Áčka" !


Nuda vítězí! Num.4

29. june 2011 at 12:15 | Elll |  Diář
Takže ,co mám na plánovaného na dnešek..? Vidím to asi takhle. Teď se naobědvám,a odpoledne půjdu domů,k tátovi. Uklidím v pokoji a půjdu na zahradu,za Benym.Tam budu skoro celé odpoledne,nudit se atd. Možná nafotím nějaké nové "umělecké" :D fotky -do Rubriky foto. Potom s tátou obědnáme tričko z Dukláckého fanshopu :P zde. Zahrajem si stolní fotbal,nebo pinec. "Pěkný den" ! Doufám,že se konečně,někdy podívám někam k vodě...Ale asi těžko, protože není ským. Všichni jsou někde u tety,u babičky,na chatě. Příští týden možná pojedeme do Itálie ,ale je to s velkým MOŽNÁ! KAždopádně mě to vůbec neláká,nechci se někdy škvařit na sluníčku u slané vody. Fůj...ALe je pravda,že to by byl pro mě nejvhodnější termín. No ,dám vám ještě vědět ;)

David Musil-rozhovor Num2

28. june 2011 at 16:12 | Elll |  NHL
Po Musilovi ale sáhl hned na začátku druhého kola na 31. pozici Edmonton, kde hrál na závěr aktivní kariéry jeho otec František. Bývalý reprezentant i asistent u českého národního týmu navíc pracuje pro Oilers jako skaut! Musil se tak stal nejvýše vybraným Čechem od roku 2007, kdy si v prvním kole zvolil jako sedmičku Columbus útočníka Jakuba Voráčka.(Jakub Voráček ->Philadelphie).
David Musil nastupoval v mládežnických týmech Dukly Jihlava-nastoupil i za A-tym! Jeho otec za Duklu také hrál.
Udělal mi radost :)) čas 0:04 . Moc tomu nerozumím :D (Jak rychle mluví!) ,ale Jihlava mi nemohla uniknout.

Součást našeho života-seriály Num.2

28. june 2011 at 12:32 | Elll |  Koš
Všichni se na ně díváme. Seriály-neodmyslitelná součást našeho života. Žijeme příběhy jiných lidí. Přejeme si ,aby vše dobře dopadlo. Ale není to trochu divné? Když to co se děje v těch seriálech nikdo neprožil? No..
Nejvíc mě dokáže dostat ,když si někdo hraje na někoho ze seriálu-npř. malý děti atd. Chápu, jsou to děti. Ale hrajou si na někoho, kdo vůbec neexistuje.
Můžeme si pokládat plno takových to otázek...Jestli to není divné,přehnané apod. :D ale všichni se na ně vždycky budeme dívat. Každej někdy hltal nějaký seriál. Jestli je to "Tom a Jerry" nebo "Pojišťovna štěstí na tom nesejde. Ale vždy prožíváme příběh někoho ,kdo vůbec neexistuje.

Ne, dítě bych nezvládla hlídat Num.3

27. june 2011 at 19:56 | Elll |  Diář


Dobře, dneska sem přila na jednu věc. Dítě, to by mi nikdo svěřit nemohl! Aspoň né cizí. Bráchu zvládnu, sice je to anděl s duší ďábla,ale prostě je to furt brácha a vím jak se o něj starat,jak se k němu chovat atd. Horší je to s cizím dítětem...Bože! No dobrý...:DD dneska po dlouhé době ,kdy jsem se nenudila! Paráda...Šla jsem ven s Petull Staňkem(-kámoška). Hlídali jsem Mandy-to je Petina sestřenice. Malinká,roztomilounká holčička. Pfff...ale když začně brečet! Hlava mi málem uletěla. Díky bohu,že brácha umí mluvit ,takže mu aspoň trochu promluvím do duše. Ale když je to malý a neumí to mluvit! Ne, to bych fakt nemohla.Ale jinak to byl dneska dobrej den :) Ještě doufám,že zítra půjdem do toho Vodnáku! Je příšerný vedro "konečně"! Takže koupačka by přišla vhod.

Jardo! Nenapínej mě... Num.1

27. june 2011 at 18:45 | Elll |  NHL
"Věk dožene každého."- mmm...doopravdy každého? Nejsem si tím moc jistá. Podívejme se na Haška atd.
Jaromír Jágr ve svých 39 letech je neuvěřitelný (npř. hattrick proti Američanům). A teď ještě návrat do NHL! Prostě neuvěřitelný človek. Zajímalo by mě jak se rozhodne. Osobně doufám,že u Jardy zvítězí Pittsburgh! Když mu volal i Mario Lemieux,člověk,kterého Jágr obdivuje, tak si myslím ,že do Pittsburghu půjde.

Pfff...Prázdniny? Num.2

26. june 2011 at 18:50 | Elll |  Diář

Celých 10 měsíců se těším na to ,až si zaslouženě odpočinu,budu mít čas,budu venku s přáteli atd. Ale zatím to tak nevypadá. Počasí příšerné. Doufám,že předpověd meteorologů se vyplní a od zítřka budou vedra. Jo, na Vodní ráj bych šla :)) Takže doufejme ,že bude pěkně teploučko, i když vedro jinak nesnáším! Nebo by to chtělo jít aspoň někam ven, když nic jiného. Nechápu to, celý školní rok se těším na prázniny a když jsou, nevím co mám dělat! Sem na sebe pěkně naštvaná!

Už zase!!!

26. june 2011 at 14:46 | Elll |  Koš
Řekla jsem si...chtělo by to změnu. Udělám lepší záhlaví atd... No, a co se nestane? :/ Na PC ,kde mám na monitoru velké rozlišení se mi to zobrazuje skvěle, přesně tak jak chci. Ale ,když si zapnu notebook a podívám se na blog na notebooku, tak to mám prostě posunutý. Chtěla bych se zeptat, jak to vidíte vy? A popřípadě, jestli by jste mi nějak neporadili...:)
Díky!

Hledám Affs ;)

26. june 2011 at 11:19 | Elll |  Koš
Pravidla:
-Aspon 3-5krát do týdne navštívíš můj blog
-Nebudeš psát komenty typu : "Obíhám" ,ale přečteš si můj článek !!!
-Musíš vědět něco o hokeji,nebo mě musí tvůj blog být něčím sympatickej
Odpovídá to? :D takže vyplnit toto: