Už zase (Num.4)

1. july 2011 at 9:38 | Elll |  Diář
Včerejší den by se dal nazvat pracovní :D. Brzy ráno (takže tak v 10),jsem šla na zahradu. Prvně jsem otrhala všechny jahody,poté okolo tůjí vyplela a nakonec zametla a utřela stůl a židle na zahradě. Ruce mi odumírali,byla jsem pokousaná od mravenců,ale paráda ;D. Ještě jsem teda nějak přišla k třísce, mám jí na ruce,jakože v tom kloubu. Nevím jestli si jí mám vyndat nebo ne.Nesnáším ,když mi tam někdo špárá tou jehlou!Hroznej pocit.
Od včerejška se hodně ochladilo :/ fouká studenej vítr. Tohle počasí má být až do příštího týdne! Měli jsme jet před víken na kola do Třeboně,ale asi pojedem akorát tak...No nic.
Nesnáším tohleto období, není hokej...Není na co se v TV koukat. Už se těším alespoň na přáteláky! Teda, nechci psát ,že tohle období nesnáším,protože to není zase tak úplně pravda. Jsou přece prázdniny! Volno! Pohoda! Jenže,to je jenom z toho určitýho pohledu nudný, z druhého zase ne.

Jinak,kdyby jste to někdo něvěl,což předpokládám,že všichni víte! Petra Kvitová si zahraje finále Wimbledonu.
No, dneska asi uklidím doma...když je venku tak hnusně.
A jinak! Příští týden tady od neděle do středy nebudu,takže přednastavím nějaké články,ale logicky nebudu navštěvovat spřátelené blogy. Takže se dopředu omlouvám.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rob Rob | Email | Web | 23. july 2012 at 17:56 | React

Pěknej blog

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement