August 2011

Jak bylo na hokeji? Fááájn

31. august 2011 at 10:08 | Elll |  Koš
Včera jsem byla na Dukle. Hrála proti Třebíči a prohrála 4:2, Třebíč byla vyloženě lepším týmem. Ale je dobře ,že Dukla prohrála,aspoň trochu spadli na zem a vědí ,že se všechno nevyhraje samo. Jinak mám ,ale radost :DD včera jsem byla na Dukle, dnes jdu na Fans day. Trochu to kazí,že zítra jdu do školy :D ale co nadělám. Jinak jsem včera viděla největšího fanouška Dukly! Holuba. Myslím né jako,že se jmenuje holub :D ale prostě tam lítal holub. Jo, přeskočte to. Moc smysluplné to není. :D Tohle je fotka z včerejšího přáteláku. Já jsem úplně dole,úplně vpravo,ten přitroublej úsměv :DD Achjo, tvářím se jak debil :D

Dukla poprvé poražena

31. august 2011 at 9:47 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Domácí hokejisté nezačali utkání špatně. Po pomalejším rozjezdu se dostali do tempa a zásluhou Romana Maliníka vsítili úvodní branku utkání. Třebíčským se ale ještě v úvodní třetině podařilo vyrovnat. Ve druhé dvacetiminutovce utkání naklonili na svou stranu herně i výsledkově (1:2). Třetí perioda byla také v režii Horácké Slavie, která se prosadila opět dvakrát. Dukla Jihlava si tedy připisuje úvodní porážku v poměru2:4.
Dukla Jihlava odchází poprvé s prázdnou. V derby podlehla rivalovi z Třebíče

Úžasné! (Num.32)

30. august 2011 at 12:20 | Elll |  Diář
Chances thrown.Nothing's free.Longing for what used to be.Still it's hard.Hard to see.Fragile lives, shattered dreams.Chances thrown.Nothing's free.Longing for what used to be.Still it's hard.Hard to see.Fragile lives, shattered dreams.
>>>The offspring

(Num.31)

29. august 2011 at 13:12 | Elll |  Diář

Doopravdy se těším. Zítra hraje Dukla s Třebíčí přátelák a ve středu je Fans day! Sice tam nemám ským jít ,ale určitě tam někoho potkám, ať už J nebo A prostě se ještě nestalo ,aby to nějak nedopadlo. Takže tohle taky nějak dopadne. :D Když jsme u toho,že všechno nějak dopadne. Tak by jste nevěřili jak to dopadlo s mojí mámou. Dnes jsem tam po týdnu byla, kvůli bráchovi, chtěla jsem ho vidět. A ona se se mnou normálně bavila, ale nic o tom ,kde budu. Jen takový ty hloupý fráze. Asi to bude tak,že budu u táty pořád. Ale před tak 3 týdny soud vynesl rozsudek ,že budu týden u mámy a týden u táty. Mám v tom fakt guláš,ale asi nejsem jediná. Snad už se to nebude muset víc řešit a zůstane to tak jak to je. Navždy u táty :D.


Tolja do Dinama Minsk

29. august 2011 at 12:23 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Anatolij Protasenja opouští Duklu Jihlava a míří do KHL. Hrát bude za běloruské Dinamo Minsk. Jednadvacetiletý urostlý útočník (200 cm, 99 kg) tak míří do druhé nejprestižnější ligy planety. "Mrzí mne, že jsme o něj přišli, do budoucna jsme s ním počítali. Ale přeji mu úspěšnou a bohatou kariéru. Jsem přesvědčen, že ho brzy uvidíme v národním týmu Běloruska. Třeba se s ním v budoucnu v Dukle setkáme. Zůstává naším hráčem,"komentoval odchod mladého Bělorusa jednatel Dukly Jihlava Bedřich Ščerban s tím, že přesun mladého hráče z Dukly přímo do KHL je i vizitkou dobré práce v klubu.
Anatolij Protasenja odchází do Dinama Minsk

Unikátní bludiště oslavuje triumf Bostnu

27. august 2011 at 20:12 | Elll |  NHL
Od té doby ,kdy kapitán Medvědů, Zdeno Chára zvedl nad hlavu pohár pro vítěze Stanley cupu uplynulo už více než dva měsíce. Na oslavu triumfu bylo zhotoveno bludiště. Podíívejte se...

Den fanoušků Dukly :)

27. august 2011 at 20:07 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Začátek nové hokejové sezony se nezadržitelně blíží. Pojďte ji odstartovat s námi! Je tady další Fans day. Kdy? Ve středu 31. srpna. Kde? Na nádvoří pivovarské restaurace. Start je naplánován na 17. hodinu. A na co se můžete těšit? "Fanouškům předvedeme a pokřtíme zbrusu nový dres Dukly Jihlava, představíme celý A-tým, nebude chybět ani autogramiáda hráčů a soutěže,"přiblížil program Dušan Pařil z marketinkového oddělení klubu. Fanouškům zahraje rocková skupina Major Major. Vstup na akci je zdarma.
Fans Day vypukne ve středu v pivovaru

(Num.30)

26. august 2011 at 9:58 | Elll |  Diář
Jak začít? Asi tak,že jsem byla včera ve Veselských pískovnách, Dukla ještě nezažila hořkost porážky, chci lístky na Plzen VS Barcelona! A mnoho dalších novinek z mého světa :D
Upozornění předem, článek bude delší.

Dukla ještě nezažila hořkost porážky,porazila i Olomouc

26. august 2011 at 8:38 | Elll |  Hc Dukla Jihlava

Dukla chtěla svojí letošní neporazitelnost v přípravě prodloužit i proti Olomouci, která přijížděla s výbornou vizitkou čtyř vítězných zápasů v řadě. Raketový vstup do utkání zaznamenali domácí po dvou brankách Adama Zemana v přesilovkách. Další přesný zásah přidal do konce prvního dějství Michal Jeslinek a o zápase bylo prakticky rozhodnuto. Hosté už v závěru jen korigovali na konečných 3:1. Pro domácí fanoušky je kromě výhry dalším pozitivem skvělá premiéra Krisse Grundmanise, který dnes ukázal vše, co má moderní obránce mít - urostlou postavu, tvrdou střelu a skvělou rozehrávku.
Šestým soustem v řadě byla Olomouc

Sakra,sakra,sakra! (Num.29)

24. august 2011 at 15:54 | Elll |  Diář
Všichni chtějí jít na Vodňák (koupaliště). To vedro, těch strašně moc lidí,ten hlad, to spálené tělo. Fuj,fuj,fuj! Doopravdy mě nikdo nedonutí tam jít! Při těchto vedrech jsem doopravdy ráda,že zalezu někam na chládku. Už mi doopravdy chybí ten sníh,co křupe pod nohama.Ten zimák při -10°C.Ty kalamity! Už se nemůžu dočkat. Jen nesnáším to,když mám naprosto červený nos a uši :DD a ostatní ne, proto se jak trotl neobejdu bez čepice.Ale i přesto se už nemůžu dočkat!