September 2011

(Num.42) Držte palce...

30. september 2011 at 20:15 | Elll |  Diář
V minulém článku jsem psala o tom,jak pojedu do Brodu vlakem atd. Ale sešlo z toho. Lidem s kterými jsem tam měla jet to rodiče zakázali. Při zjištění této zprávy jsem si zprvu myslela,že se mi to pouze zdá. Ne, nezdálo. Ihned jsem se začala domlouvat s jinými lidma,které znám a jedou tam.Nakonec mi A. řekla ať se zeptám jestli je ještě v busu místo. Celou noc se mi zdálo nekonečně mnoho snů o různých věcech,samozřejmě i ho tom Brodu atd. Nechápu jakto,že se mi pořád zdají sny a všechny si je pamatuju. Mnoho lidí říká,že sem jim nic nezdá a nebo si to nepamatujou. Asi mám velkou fantazii...Ráno jsem už nemohla dospat a ihned jsem zapla notebook a napsala email. Jo odpoledne po škole mi přišla odpověď,že je ještě místo. Oddechla jsem si! Jedu! Jedu! Třikrát sláva!

Jágr nezastavitelný!

30. september 2011 at 19:38 | Elll |  NHL
A další gól. A znovu vítězný! Navíc nastřelená tyčka a další super šance, kterou zlikvidoval gólman Martin Brodeur. Jaromír Jágr dál řádí. V nočním domácím utkání proti New Jersey Devils rozhodl trefou v přesilovce o vítězství 2:1. "Byl jediný, kdo mě viděl. Říkal jsem, že je to mimořádný hráč," vykládal hvězdný útočník Flyers o svém centrovi Girouxovi, jenž mu lahůdkovou asistenci naservíroval.
Jágr s parťáky Simmondsem a Meszárošem slaví svou vítěznou trefu do sítě Devils

(Num.41)O tom jak velká nuda může být na zimáku...

29. september 2011 at 16:38 | Elll |  Diář
Ani v nejdivnějším snu jsem si nepředstavovala,že na zimáku může být taková nuda... Celá Jihlava (školy) šli na nějaké představení "GennoRosi" nebo něco takového to bylo. Jo, my jsme šli samozřejmě také. Začala mi být zima a bolely mě záda. Jediné pozitivum může být,že jsem viděla některé hráče Dukly a taky jsem se domluvila s jednou fakt dobrou holkou z vedlejší třídy,že pojedeme do Brodu vlakem a nazpátek nás vezme její máma. Mám menší problém! Neumím jezdit vlakem :DD Nevím ,kdy si mám koupit nějaké lístky nebo tak něco. Fakt potřebuju aby tam šel někdo semnou :DD protože mám pocit ,že to nezvládnu. A ještě než najdu nástupiště ;DD To bude fakt sranda. Asi se s nima domluvím ,aby na mě počkali před nádražím.Myslím,že bych fakt nikam nedojela :DD
PS: Táta o tom ještě neví! Říkal,že až mě tam někdo zmlátí tak si u něj nemám stěžovat. Proč bych si měla stěžovat :)) Byla by to moje chyba, za kterou bych trpěla jen já sama. Ovšem v tom jsem zkušená,tak co...:)
Jo! Třikrát sláva! Bude dres, prý do cca. 3 týdny!
Toto je trochu kratší článek,ale chvátám. Musím zajít nakoupit.
» další foto: HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava

(Num.40)

26. september 2011 at 18:00 | Elll |  Diář
Většinou ,když si myslím,že mám pravdu tak to dopadne tak ,že jí nemám. Někdy mi to příjde až neuvěřitelné! I když jsem na 100% přesvědčená o tom,že npř. nějaký příklad se počítá tak atd. tak se počítá naprosto jinak. Asi bych se měla řídit tím,že mám udělat vždycky to co je podle mě špatně :DD
Znáte to?

Jsem znechucená... (Num.39)

24. september 2011 at 21:44 | Elll |  Diář
Na tento den jsem se těšila. Zápas s krajským rivalem-s Třebíčí. Ze začátku zápasu to vypadalo na skvělý podvečer, skvělá atmosféra,pohledný hokej a Dukla vedla.
Od druhé třetiny se hra začala kouskovat, bylo plno vyloučení a hra stratila tempo.
Mám se vůbec vyjadřovat ke třetí třetině? Mám pocit,že to bude dlouhé,protože mé pocity jsou velice rozpolcené. Ale dobře vyjádřím se... Vše to dle mého soudu začalo tím,že někdo z jihlavských údajně ukradl z třebíčského kotle vlajku.Třebíčáci ho začali mlátit atd. Poté už to jelo. třebíčský kotel začal házet na sedačky pod sebe dýmovnice atd. Málem trefili malé děti ,co tam seděli(!) Jihlavští fanoušci vyklidili prostor pod kotlem hostů ,aby nedostali dýmovnicí nebo něčím podobným do hlavy... Hra byla dlouho přerušená. Třebíčští pořád házeli dýmovnice. Stadion smrděl,všude dým. Lidé odcházeli a to ještě bylo do konce pár minutek. Na kohokoliv jsem se podívala měl červené oči od toho dýmu.
Vždy si říkám,že jsem všichni pouze lidé akorát fandíme jinému klubu. Jdu na hokej s cílem pobavit se hrou, užít si atmosféru a né,že se tam poperu a ztrapňuju vlastní tým! Nejvíce mě dostal herecký výkon jednoho z hráču Třebíče. Byl na trestné a jelikož trestná je přesně pod jihlavkým kotlem tak mu někdo přesně na hlavu hodil prázdný kelímek od piva. Třebíčák se chytil za hlavu,začal se svíjet,otevřel si trestnou a tam se zhroutil na zem. Jo,hahaha, doopravdy to muselo bolet přes helmu prázdným kelímkem od piva. Běž na DAMU!
Poté zase začali házet Třebíčští dýmovnice.Nakonec přišla KONEČNĚ zásahovka a ty h*vada vyhnala ven.
Pana Ščerbana lituju a zároveň obdivuju. Achjo...je mi z toho smutně. Zápas se nakonec dohrál,Dukla vyhrála 6:5.To je jediné plus ,které jsem si z dnešního hokeje odnesla.
V každém klubu se najdou nějací debilové,co dělají takovéto věci. Ale v Třebíčí takový snad musí být všichni... Snažím se vždy repektovat soupeře a jejich fanoušky,přeci jen jsou to normální lidé jako my. Po dnešku už vždy tyto fanoušky nebudu mít ráda. To co předvedli...I jejich hráči mě naštvali. Fakt nemám slov.Určitě si to budete moci přečíst v novinách nebo to bude ve zprávách. Všimla jsem si kameramanů.
Bože...Má na srdci tolik věci,že jsem Vám určitě něco podstatného zapomněla říci.
Jdu na hokej s cílem užít si hru! Zafandit si! Užít si atmosféru! A né se ksakru poprat a uříznou si takovou ostudu!
Jediné plus na dnešním hokeji?! 3 body... Nemůžu nic jiného najít. Jen doufám,že to lidi neodradí příště zase na hokej jít. Upřímně bych se ani nedivila potom co tam ty kr*téni předvedli.

Lukáš Kašpar má narozeniny!

23. september 2011 at 13:06 | Elll |  Koš
Jo, je tomu už přesně 26 let,co se narodil tento skvělý hokejista. Kéž by v dnešním zápase dal gól na oslavu.
"Takže Kašpy. Hodně šťěstí,zdraví,lásky,ať dáváš plno gólů a daří se ti, ať se ti splní vše co si přeješ."

PS:Chci tě vidět v reprezentaci!

player-photo

Litoměřice dostali od Dukly výprask 2:7

22. september 2011 at 14:50 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Jihlavští hokejisté si na sever Čech přibalili vynikající střeleckou formu, hlavně v přesilovkách. Početní výhodu využili hned čtyřikrát. Po první dvacetiminutovce se mohli červenožlutí borci honosit dvoubrankovým vedením. Ani ve druhém dějství Litoměřice na Duklu nevyzrály. Před závěrečnou třetinou prohrávaly o tři branky - 1:4. Ve třetí periodě přidali Jihlavští další tři branky, kdežto domácí pouze jednu. Dukla deklasovala Litoměřice 7:2. Dva góly zaznamenal v utkání obránce Tomáš Kaláb, po jednom přidali Daniel Hodek, Radek Hubáček, Marek Drtina, Adam Zeman a Aleš Padělek.

Dukla veze z Kalich areny tři body. Litoměřice rozdrtila 7:2

(Num.38)

21. september 2011 at 14:42 | Elll |  Diář
Po několika měsících jsem se konečně dočkala! Předevčírem jsem byla na Dukle. Hráli jsme s Kadaní.Po doopravdy nudných dvou třetinách se Dukla probudila a díky přesným zásahům Hodka,Hubáčka a Domina porazila hosty 3:0. Návštěva mě doopravdy zklamala. Chápu,přeci jen to byl první zápas a ještě k tomu v pondělí...ale i přesto.No snad to v sobotu na UDH (Třebíč) bude o DOST lepší. Jo, dnes hrajou naši borci :DDD v Litoměřicích, takže povinná výhra,protože jinak lidi do ochozů nepřívábíte!

Potřebuji ty nové věci=brigáda?! (Num 37.)

18. september 2011 at 20:23 | Elll |  Diář
Jak jste si mohli už z názvu článku všimnout, tak ty věci co jsem napsala v předminulém článku chci. Už jsem mé přání vysvětlila tátovi a ten s peněženkou nebo čepicí k svátku nemá problém.Jenže jsou tady další věci,co si doopravdy "potřebuju" pořídit :DD Jo,potřebuju! Nemám žádné kapesné,tak mi aspoň někdo něco musí koupit ,když si šetřím na věci ,které dávám ostatním příležitostně k narozeninám atd. Přeci nemám kouzelnou kapsu do které šáhnu a vytáhnu 500 stovku,bohužel... Ale nic není zadarmo,tak pro to něco udělám! Přeci má člověk potom lepší pocit a těch věcí si více váží.

Dukla podlehla Šumperku

18. september 2011 at 19:27 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Ve druhém kole nového ročníku první ligy cestovali hráči Dukly Jihlava na sever Moravy, jejich soupeřem byl nováček ze Šumperka. Na něj ale svěřenci trenér Petra Vlka nestačili a domů na Vysočinu vezou porážku 1:3. Hattrick zaznamenal šumperský Michal Velecký, za Duklu skóroval Marek Drtina. Neporazitelnost šumperských Draků na jejich stadionu tak trvá dál. Neprohráli čtyřicet domácích utkání v řadě.
Hráče Dukly Jihlava čeká v pondělí první zápas před vlastním publikem, na Horáckém zimním stadionu přivítají od 17:30 hodin Kadaň.