October 2011

Alespoň oni nezklamali!>>>Spravedlnost neexistuje.

30. october 2011 at 11:16 | Elll |  Koš
Včera jsem jela na zápas Dukla VS Třebíč. Herní projev komentovat nechci,hráli jsme tak jak jsem hráli... Obrovskou pochvalu si zalouží Filip Novotný (golman)...Ten co vychytal. Prohráli jsme na nájezdy 1:2. Ale co tam předváděli ty rozhodčí,to bylo k pláči! V první třetině neuznali Jeslínkovi regulérní gól! Rozhodčí nic...Poté třebíčský hráč vyhodil puk do sítě-rozhodčí nic.Já nechápu na co čuměl! No nic jede se dál. Jen mi to příjde divné, s tak kvalitními hráči jaké bezpochybu v sestavě máme,by jsme mohli hrát lépe. Někde je chyba, a chyby se musí řešit. Aby se něco změnilo k lepšímu musí se udělat nějaká změna, samo to nepůjde. Ale to už jsou slova do tmy-"Možná mě někdo vyslyší! :DDDD"

(Num.54)

28. october 2011 at 19:42 | Elll |  Diář


"Jdi za svým cílem, tvrdě, nekompromisně, neústupně, odhodlaně, přímočaře...jedině tvrdá práce vede až na vrchol. Neustále se učit a zdokonalovat se v tom, co tě baví je nejperspektivnější činnost na světě!"Zde jsem narazila na video,že má být Facebook zpoplatněn.Kéž by! Možná by to lidem otevřelo oči,že to je prostě zbytečná věc. Je jasné,že by někdo udělal něco podobného jako je Facebook,ale i přesto... Doopravdy mě nebaví lidi kteří svůj volný čas tráví u Facebooku.Jo, potom je to fakt zajímavej život " samé dobrodružství" a "zážitky". Na počítač chodím pouze kvůli blogu a hokeji, jinak mě zde nic nedrží.


Zítra jedu na zápas do Třebíče. Těším se.Doufám,že konečně protrhneme venkovní smůlu. Fakt by to chtělo. Třebíč i Brod se na nás vždy dokážou nějak vyhecovat,ale zítra jim to stejně nepomůže! Budu se snažit cestu zdokumentovat...ale moc tomu nedávám! Nechci si s sebou brát tašku apod. ,ale do bundy se mi toho moc nevejde,takže nevím jestli budu mít místo na foťák.Uvidíme...Poslední dobou mě neuvěřitelně štve můj táta! Když to není řečma o tom,že se vůbec neučím (učím se!),tak mi dáva pořád pod nos fotbal. Mě to nezajímá! Chápu to, je to jeho záliba tak ať. Ale ať mi to pořád nevnucuje. Anglická liga,Arsenal a pořád dokola.Naprosto nesnáším,když sedí v obyváku kouká se na Anglickou ligu a najedou naschvál vykřikne "To byla šance!" apod... V jeho hlase je naprosto zřetelné,že to říká tak nahlas jen proto abych se šla podívat. Tak se teda jdu podívat,řeknu "hmmm..." a vrátím se ke své činnosti do pokoje.A zachvilku zase...Je to pořád dokola. Už říkám,že mě to prostě nezajímá. Fotbal se mi znechutil...a nechutí se mi čím dál tím více. Přispívá k tomu plno věcí a vůbec mi to nevadí! Jen ať to pokračuje, klidně! Už nechci fotbal ani vidět!

Jako každé ráno jsem si i dnes zapla teletext a co to nevidím! Winnipeg VS Philadelphie 9:8! Fakt jsem tomu na první pohled nevěřila. Myslela jsem si,že se zase přepsali...

Plzeň s Kometou prohrála 1:6... No, co k tomu říci :DDSliby se mají plnit! (Num.53)

27. october 2011 at 15:34 | Elll |  Diář
Ještě nikdy se mi na hokeji nestalo abych byla myšlenkama naprosto jinde a nedokázala bych se soustředit na hru. Říkala jsem si "soustřeď se, soustřeď!" ale místo toho jsem skoro pořád bezmyšlenkovitě koukala na hrací plochu. Neměla jsem sílu vnímat hru. Bylo to divné, většinou na hokej jdu s cílem pobavit se hrou, odpočinout si, odnést si zážitek atd. ,ale včera jsem doopravdy nebyla schopná vnímat to,co se kolem mě děje. Vyhráli jsme 3:1, o góly se postaral Míša Jeslínek 2x a Petr Domin.

(Num.52)

25. october 2011 at 18:40 | Elll |  Diář
"Lední hokej, hra, která zrychluje tep milionům sportovních srdcí...Lední hokej, hra, jejiž vzruch, boj, nekonečný řetězec proměnlivých situací je jako život sám. Oddáváme se ji s chlapeckou radostí. Vrháme se do jejího proudu po celých generacích. Zvoní v ní zlaté medaile. Žije v ní touha mládeže prodrat se nejen silou ramen ale i silou myšlenky na výsluní úspěchu. Lední hokej, naše hra, naše hrdost..."(Náš hokej, Praha)
Kliknutím zvětšíte obrázek

(Num.51)

23. october 2011 at 19:58 | Elll |  Diář
Nechápu to, když příjdu na blog.cz je tam napsané "Včera navštívilo Váš blog 48 lidí!" nebo jiné číslo,které nepřichází v úvahu,jelikož mě nenapadá,kdo by tento blog ještě četl. Vysvětlení?
Brent Burns!

Smile, it will be even worse... :)

22. october 2011 at 12:42 | Elll |  Koš
Havlát konečně nastoupil ze San Jose a připsal si jednu asistenci! Eliášův gól k výhře nestačil a výhru po samostatných nájezdech můžou slavit Žraloci.

Dneska hurá na hokej! Dukla VS Šumperk. Držte palce.
Martin Havlát pomohl asistencí k vítězství Žraloků v New Jersey

(Num.50)

20. october 2011 at 15:07 | Elll |  Diář
Dukla včera vyhrála 3:2 (Mikšovský,Domin,Čachotský). Fajn podvečer. Na hokej jsem šla s Allie,málem jsme to nestihli,jelikož jsme lovili míč z potoku ->neúspěšně. Hokej nebo míč? Jo, míč jsme nechali míčem a šli jsme na hokej.30.října bude velký den! :DD Bude to přesně rok ,co pravidlně chodím na hokej a nevynechala jsem ani jeden zápas-pokud nepočítám hory...ale za to jsem nemohla.Zápas jsem stejně nakonec viděla díky promoteamu :DD Ptáte se proč jsem nechodila na hokej i dřív? Jo, chodila...nebo spíše chtěla jsem ,ale fotbal mi to nedovoloval, v době zápasů Dukly jsme měli vždy trénink nebo zápas. Hnusnej fotbal! Ještě ,že ty časy už jsou pryč.
Na fotce Dobras

(Num.49)

18. october 2011 at 20:28 | Elll |  Diář
Zrovna jsem dojedla rodinou specialitu- Česnekové brambory- s mlékem. Všichni moji předci z tátovi strany toto jídlo milují a já s nimi.Jen mě tak napadla jedna věc. Je neuvěřitelné jak se všechno mění... Dříve v tomhle baráku (v našem) bylo plno lidí i zvířat. Praděda,prababička,babička,děda,táta,pes,kočka,slepice,králíci, plno věcí.A teď jsme tady zbyli pouze mi dva a Beny. Divné...
Ale musím se vrátit k hlavnímu tématu tohoto blogu! :D Už mám pro vás fotky dresu! Konečně jsem se k tomu i přes moji zaneprázdněnost dostala.Ale to až na konci tohoto článku.
Víte o sčítání hokejových fanoušků? Pokud jste ještě nehlasovali tak zde, pro Duklu Jihlava!
Včera jsem se chvilku koukala na začátek utkání Slavie proti Žižkovu.Jo, v kůži Straky bych být nechtěla ani náhodou,ale na druhou má stranu má to co si zasloužil. Teda až na počmáranej barák atd.-to už je moc. Klubismus fakt nikomu nic neříká,ale myslím si ,že toto bude pouze slabej začátek a budou ho čekat horší chvilky. Jsem doopravdy zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.
Winnipeg slaví první vítězství! Gratulace do Kanady!

(Num.48)

16. october 2011 at 20:27 | Elll |  Diář
Víte jak jsem včera říkala že se budu dívat na Flyers proti Los Angels? Jo, tušítě správně, usnula jsem.Každopádně Jaryn si připsal asistenci i přes prohru. Nevím proč,ale Mike Richards je mi strašně sympatickej-jako hráč,přála jsem mu výhru možná o trochu víc než Letcům... Sakra Elll,co Jaryn?!

Záznam ze včerejšího zápasu! Ten druhý gól Hodka byl fakt nádhernej.Trochu mi to připomíná gól Jaryna na MS2011 proti USA -"Jágr...Góóóóóól! "Džej,Džej" číslo dvě!"Je fajn,že se Hodkovi zatím tak daří,hlavně aby to vydrželo! Jen by měl Čagy někde najít střeleckou formu,zatím pouhý jeden gól ze 13 zápasů! A také nechápu proč Fíca pořád chodí na přesilovky. Je tam tolik obránců,kteří mají lepší střelu než Ficenc... O Kolafovi se nemusím ani zmiňovat, má skvělou střelu! Pak je tam Drtina,Dobras,Kaláb má taky dobrou střelu (doufám,že jsem na někoho nezapoměla).

Jihlava porazila Olomouc! Jak to vidím já?

15. october 2011 at 23:01 | Elll |  Koš
Ano,ano. Dnes hrála Jihlavská Dukla doma s Olomoucí. Dopita nehrál,naštval jsi mě kamaráde,naštval. Každopádně jsme Olomouc porazili 3:0,góly vstřelil dva Hodek a jeden Zeman.Jo, šla jsme v novém,krásném dresu! Fotku ale nemám,tak snad příště.