Jihlava porazila Olomouc! Jak to vidím já?

15. october 2011 at 23:01 | Elll |  Koš
Ano,ano. Dnes hrála Jihlavská Dukla doma s Olomoucí. Dopita nehrál,naštval jsi mě kamaráde,naštval. Každopádně jsme Olomouc porazili 3:0,góly vstřelil dva Hodek a jeden Zeman.Jo, šla jsme v novém,krásném dresu! Fotku ale nemám,tak snad příště.

Do utkání lépe vstoupila Dukla a na ledě byla lepším týmem. Dvakrát úřadoval Daniel Hodek,který především druhým nádherným gólem stanovil stav utkání po první třetině 2:0. V druhé třetině přidal gól i Adam Zeman,který vlastním sólem překonal brankáře hostů.Ve třetí třetině si nic zajímavého neudálo, spíše se hrála taková "plácaná".Největší šanci měl Hubáček,který v úniku udělal nádhernou kličku obránci,ale nedokázal přesně zakončit, byl by to každopádně nádherný gól!
Velice mě zklamala jedna věc.
Kotel je naprosto nesehranej, chybí mu ten správnej vůdce! Jedna strana kotle křičí něco jiného než druhá...
A také mě velice znechutilo,když oznámili návštěvu. Myslím ,že bylo okolo 2000...(dle mého názoru bylo více). Jihlavský kotel začal křičet "Co vás tak málo.Vy ku**y,co vás tak málo.." Velice inteligentiní pokřik na ostaní Dukláky. Odpovídá to přesně inteligenci některých "fanoušků"...Bohužel... Nechci všechny házet do jednoho pytle,ale člověk ,který toto vypustí z pusy by si měl nafackovat.
No a konečně byla i druhá děkovačka!
"Člověk se nesmí litovat a být zapšklej. Musí zažít porážky aby si pořádně vychutnal vítězství"--->Eliáš
Zlatá slova toto,zlatá! A já věřím,že to největší vítězství si jednou vychutnám!

Mám v plánu se dnes mrknout na Flyers s Los Angels. Bude to mít zajímavý náboj...Mrknu se na Jágrovu spolupráci s "malým Lemieuxem" na Vorase (Voráček). Zároveň omrknu Richardsův "velký návrat". Snad to nezalomím dřív než to začne :DD
 

1 person judged this article.

Poll

Kdo je nejlepší??

Dukla!

Comments

1 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 15. october 2011 at 23:25 | React

Tak to jsem zvědavá, jestli improvizuje líp než Kuba Prachař, Vojta Dyk, Honza Maxián a Franta Soukup (né že by dva zbývající členové NW neimprovizovali:D). A byla si na něm už, když hrál s tím Jiřím Kučerovským (nevím, možná s ním hraje odjakživa, nejsem si jistá :D) ??

Moc pěkně o tom hokeji umíš psát, víš to :)? Jde z toho prostě poznat, že k tomu máš hezký vztah :D. Si na to založ oficiální stránky jakože normálně .cz se zaměřením "lidský a pro laiky pochopitelně psaný web o Dukle Jihlava" :D:D. Mám nějaké divné nápady dneska, takže radši už nic nepíšu :D. Jenom se ještě musím omluvit, že jsem nepsala komentáře...fakt se mi nějak nechtělo...doufám, že už to skončilo, protože už mě to samotnou štvalo :D. Mám blog a všechno kolem ráda, takže....D.

Jó a ještě, na ty zahraniční zápasy nebo jak to nazvat se díváš v TV nebo někde na internetu :D? Já bych se na něco takového někdy chtěla podívat jakože na hokej...já mám totiž hokej ráda, ale v televizi sleduju jenom MS a na živo moc nechodím, protože je to tady takové blbé,- nemám to tady ráda, takže kdybych měla ještě s těma zdějšíma lidma chodit na hokej, tak to už bych asi musela skočit z mostu, oni tam totiž chodí hlavně chlastat a kouřit (ale to už teď myslím nefunguje, protože kvůli výtržnostem se kontroluje, jestli někdo nenese dovnitř chlast) :D. Ale zpět k těm NHL zápasům,- kdybych se na to měla dívat v noci v televizi, tak budu na druhý den čelit z taťkovi strany kecům, jakože "Proč ses dívala na ten hokej v noci ? Od kdy tebe zajímá hokej ? Že ty máš nějakého hokejistu?" ...a to fakt nemám ráda, takže bych to uvítala někde na internetu, ale to chci asi moc, že :D?

2 Marmeládová princezna Marmeládová princezna | Web | 15. october 2011 at 23:29 | React

Jo hej normálně, když píšeš o Vorasovi, tak mám takový "zážitek" :D. Jsem byla na facebooku a hrozně jsem se nudila a já když se na facebooku nudím, tak hledám profily jakože "slavných" lidí a přes pravý profil Ondry Pavelce vím, že má právě Kuba Voráček taky pravý facebook a náhodou mu na zdi byla vidět jedna aktivita a to, že komentoval událost "Setkání po x letech ZŠ" a nevím jestli jsem normální nebo divná, každopádně mě to vždycky hrozně baví sledovat, když něco takového najdu a tak jsem tak jak debil asi týden sledovala co si tam jako píší a on je jako úplně drsný :D:D!

3 Kája Kája | Web | 16. october 2011 at 9:08 | React

Ahoj to už si snad Čechov ani nedovolí :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama