(Num.50)

20. october 2011 at 15:07 | Elll |  Diář
Dukla včera vyhrála 3:2 (Mikšovský,Domin,Čachotský). Fajn podvečer. Na hokej jsem šla s Allie,málem jsme to nestihli,jelikož jsme lovili míč z potoku ->neúspěšně. Hokej nebo míč? Jo, míč jsme nechali míčem a šli jsme na hokej.30.října bude velký den! :DD Bude to přesně rok ,co pravidlně chodím na hokej a nevynechala jsem ani jeden zápas-pokud nepočítám hory...ale za to jsem nemohla.Zápas jsem stejně nakonec viděla díky promoteamu :DD Ptáte se proč jsem nechodila na hokej i dřív? Jo, chodila...nebo spíše chtěla jsem ,ale fotbal mi to nedovoloval, v době zápasů Dukly jsme měli vždy trénink nebo zápas. Hnusnej fotbal! Ještě ,že ty časy už jsou pryč.
Na fotce Dobras

Poté jsme rychle s tátou spěchali domů a ihned zapli TV. Barcelona VS Plzen. 1:0 ale fakt smekám hoši, rozhodně lepší než ten náš nároďák. Jak říkám,fotbal mi je u paty,ale na takovýhle zápas se mrknu. Jediné,co mě včera doopravdy štvalo byl Bosák. Podle mnohých nejlepší komentátor,podle mě ne. Neustále komolil jména Barcelonských hráču, nejvíce mě dostalo,když místo "Šavi" řekl "Kšavi" (mluvím ho Xavim Hernandézovi). Bože, diť je to komentátor,to by měl vědět. Poslední dobou jsem na něj neuvěřitelně alergická,kdybych včera mohla vypnout komentář tak to udělám okamžitě,ale kvůli tátovi jsem to úspěšně zvládla. Nejvíce se mo z komentátorů líbí takovej borec na Digi Sportu, je to Slovák ,ale přesně tak si představuju komentátora. Příjemný hlas,ví co mluví...Samozřejmě na mém soukromém žebříčku komentátorů nalezneme i Zárubu. Nalezneme ho na první pozici. Jasné, taky kecá nesmysli atd. ale má to své kouzlo. A to co dokázal v "Kamenolomu" :DD nebo jak se ten pořed jmenuje (určitě více co myslím!) poté co spadlo letadlo s hokejisty Jaroslavle...Fakt se nedá říci nic jiného než "Smekám kolobouk kámo!".

Dnes ve škole jsem si zapsala všechny zápasy NHL ,které mě zajímají. Teď už na žádné nezapomenu. Jen by to chtělo sehnat někde rozpis zápasů KHL na celou sezónu. Sice se Rusky učím,ale než to přelouskám na oficiálních stránkách Astany,tak to se na to radši vykašlu. Astaně přeju pouze kvůli Kašparovi,aby jsme si to ujasnili ;)

Co to vidím "Italský Milán" chce vstoupit do KHL. To jsou mi věci.Jediné co mě teď napadá? Evropská hokejová liga?...

Velice mě inspiroval tento článek . Teď se cítím blbě :D Mám anonymní blog. Nemám ráda,když někdo čte něco co já napíšu a říká "Jé Lucí, ty máš ten blog?" Atd....Atd...Vždyť to znáte. Stejnak jednou anonymní určitě nebude,ale psát sem nepřestanu. Pokud nebudu mít nějakou fakt časově náročnou aktivitu a nebo nám neshoří notebook.

Konečně!Dnes jsem hráli florbal. Nějaké oživení. Odpočinout od volejbalu,házený,basebalu a dalších věcí které hraje pořád jsme potřebovala! Ještě k tomu když bude nějaký turnaj za školu. Florbal mi jde. Nerada se chválím nebo tak něco,ale florbal patří k věcím,které mi řekla bych doopravdy jdou. Vím,že florbal není moc kontektní sport,ale já miluju když ůžu do někoho vletět :DD To je prostě na tom všem nejlepší (až po vstřelení gólu samozřejmě).Ale ve škole moc naplno hrát nemůžu, nechci někoho zranit. Nikdy nikoho nechci zranit,ale pokud hraju proti někomu koho neznám tak na to kašlu...Je to ode mě asi hnusný.Pořád si stěžuju,kde je Fair Play. Zase jsem se do toho zamotala. Já hraju Fair Play ,ale jen trochu tvrdší hru. Vždy se omluvím a nikdy do ničeho nejdu s cílem toho druhého zranit. Bože, to bych si musela nafackovat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Moni Moni | Web | 20. october 2011 at 21:45 | React

tak to máš dobré, že chodíš na každý zápas, to je stihnu teda jen pár zápasů, ale snažím se, co nejčastěji, ale je to tím, že nejsem zrovna z ostravy, takže pokud třeba jedu vlakem, tak dlouho trvá než se dostanu tam a potom zase domů, takže takhle mám zabitý celý den a přes školu bych to vážně nezvládala. No na barcelonu jsem se taky dívala, ale já to přála Barceloně, protože to je pro mně můj nejoblíbenější tým a musím se zastat Bosáka a to proto, že ho mám i ráda:) Oni to jméno vždycky tak zkomolí ti španělé, že to není uplně Š, takže se Bosák snažil asi co nejvíce to napodobit no:D Já chci mít svůj blog taky anonymní a nechci aby na něj chodil někdo známý, tak doufám, že to tak bude i nadále!:D

2 Kája Kája | Web | 21. october 2011 at 8:27 | React

Gratulace!!

3 Black Black | Web | 21. october 2011 at 19:53 | React

Ty se učíš rusky? Sakra, já chci taky!

Jména komolí každej, popřípadě jim dává typický český přízvuk (vzpomínám třeba na kanadského útočníka Jordana Eberleho, kterému Záruba neřek jinak, než Ibrlííí:D), to neřeš, aspoň je to vtipný:D

Fotbal? Ale fuj!:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama