(Num.52)

25. october 2011 at 18:40 | Elll |  Diář
"Lední hokej, hra, která zrychluje tep milionům sportovních srdcí...Lední hokej, hra, jejiž vzruch, boj, nekonečný řetězec proměnlivých situací je jako život sám. Oddáváme se ji s chlapeckou radostí. Vrháme se do jejího proudu po celých generacích. Zvoní v ní zlaté medaile. Žije v ní touha mládeže prodrat se nejen silou ramen ale i silou myšlenky na výsluní úspěchu. Lední hokej, naše hra, naše hrdost..."(Náš hokej, Praha)
Kliknutím zvětšíte obrázek

Ták,konečně volno! Nemohla jsem se dočkat. V poslední hodině kterou jsme měli ve škole, jsem odpočítávala minuty! Dočkala jsem se :'DD
Jaryn se konečně trefil! Už bylo na čase kamaráde.-Salutování po vstřelení gólu v podání Jardy,to je to co mi chybělo. To je ta věc,která mě vždycky dostane! Díky!

Dnes při jedné z velice nudných školních hodin mě něco napadlo.Vím,že nejsem žádný skvělý fotograf :DD ale za zkoušku nic nedám! Tento blog jsem založila s cílem podělit se s Vámi o své zážitky,ale ke každému článku měla být nějaká fotka,která vystihovala můj den. Nebo alespoň nějaký zážitek atd. Jak jste si mohli všimnout tak to neplním :DD a dávám sem akorát obrázky Dukly,Žraloků atd. Proto se budu snažit více fotit. Držte mi palce.

Musím si napsat seznam všech dárků co si přeji k Vánocům! :D Už je nejvyšší čas,aby to Ježíšek stihl :DD
Více mě trápí jiná věc- nesnáším nakupování dárků! Vánoční blázinec, obchody narvené k prasknutí, všichni někam chvátají, nervují se z toho,že nemají dárek pro támhle toho a támhle toho. Bože, jak já to nesnáším! Já už obecně nesnáším,když musím lézt do obchodu a nakupovat. O to je pro mě ještě horší to "vánoční šílenství"! Snad to přežiju ve zdraví.

Je neuvěřitelné jak lidé ,kteří nemají starosti se starají o neuvěřitelné banality. Nejspíše se také starám o neuvěřitelné blbosti a bezvýznamné věci.Žraloci dneska na ledě Nashvillu, co to je,že ano. Někdo si může říci,že je to naprosto zbytečné atd. ale můj život to naplňuje.Kdyby nebyl hokej neměla bych pro co žít :DD bože to zní blbě,ale je to tak. Každý musí mít nějaký "smysl života" a já ho mám! Připadá mi,že díky hokeji více přemýšlím nad různými věcmi atd. sice je to divné,ale prostě mi hokej neuvěřitelně pomáhá. Nemyslím pouze ve sportovním odvětví,ale i v osobním životě. Nemyslím to tak ,že mi pomáhá v tom ,že se hádám s tátou kvůli babičce,které vadí tato moje aktivita :DD Ale pomáhá mi jinak... Doufám,že to chápete. Vyznat se v mém vyjadřování je tvrdý oříšek ;D Hodně štěstí!

Pokud jste to pochopili můžeme jít dál!
Mám dvojnici...Nebo člověka co se po mně opičí!
Pro vysvětlení.Jedna dívka kterou jsem vždy potkávala díky tomu,že bydlí ve stejné ulici jako já,mě napodobuje. Když jsem hrála fotbal tak mi pořád říkala,že miluje fotbal,Barcelona je nejlepší, Messi je její láska a další keci ,které se nedali poslouchat. Proto jsem si z ní udělala trochu srandu :DD a začala jsem jí říkat další hráče a prostě jsem se s ní bavila jak s nějakým specialistou na Barcu. Ona absolutně nevěděla o čem mluvím, to bylo fajn. To se ještě dalo. To,že začala hrát fotbal a říkat jak skvěle ho hraje,kolik dala gólů (fotbal hraje naprosto příšerně a to nepatřím k lidem,kteří by si něco vymýšleli jen proto aby pošpinili toho druhého) atd. To všechno by se ještě dalo. I to ,že si koupila stejné boty (!!) a proto už je nenosím. Všechno by jsem ještě skousla. Ale to co mě nejvíce dostalo byla věc neuvěřitelná. V sobotu jsem jí viděla na hokeji-byla tam poprvé. To beru, přece nemůžu zakazovat někomu chodit na hokej :DD ale to ,že druhý den přišla do školy a měla po rukách napsané Tomáš Čachotský a Ríša Jeslínek...UPOZORŇUJI >>RÍŠA<< on je MÍŠA! MÍŠA! To už překročilo všechny meze!

Život jde dál...
...ALE JESTLI TA HOLKA UDĚLÁ JEŠTĚ JEDNU VĚC,KTERÁ BY ZNAMENALA,ŽE MĚ NAPODOBUJE,TAK UŽ SE NEUDRŽÍM!
Ne, kroť se Elll , zítra půjdeš ven s Allie a potom na hokej. Odreaguješ se!

Tohle mi vrátilo náladu :DD 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Rose (: Rose (: | Web | 25. october 2011 at 19:32 | React

preboha tak tá je inak mimo... Nemám rada vlezlých ľudí. :) Mimochodom ten citát alebo čo to je na začiatku článku je nádherný :)

2 Moni Moni | Web | 25. october 2011 at 21:15 | React

No konečně prázdniny, já už se nemohla dočkat! No, i když tohle vlastně nejsou žádné prázdniny, když už se musím dneska učit, abych to všechno zvládla, už si pomalu připadám jak na vyšce.. Já vánoční spěch taky nemám ráda a nemám ráda, že když jsou Vánoce tak si lidi prostě MUSÍ dávat dárky a všichni kupují nějaké kraviny jen aby něco někomu dali:D Můj smysl života je taky hokej, i když to většině příjde divné, proto většině v okolí ani neříkám, co pro mně vubec hokej znamená!:) No a tu holku bych asi uškrtila:D mě prostě dokážou naštvat lidi, co se hned považují za největšího fanouška, jako chápu to, že hokej taky sleduju asi tak tři roky a nepovažuju se za největšího znalce, ale že mi někdo začne vykládat jak velký fanoušek hokeje je a všechny jeho postřehy ze hry, když ani třeba neví, co je to ten blbý ofsajd :) a nebo zná jména sotva tří hráčů a už se považuje za fanouška toho klubu, tak to ve mně vážně vře!!:)

3 Black Black | Web | 26. october 2011 at 12:03 | React

Ano. Proto já zásadně dárky nakupuju už v létě;)

Na tu dívčinu se vykašli (a určitě kvůli ní nepřestávej nosit nějaké určité boty, to je taky slušná hovadina;))

A fotit bys mohla, to je fakt:D

4 Rebelka 27 Rebelka 27 | Web | 26. october 2011 at 14:39 | React

Super článek. Chápu jak to je s hokejem, je důležité mít pto něco žít.

A s tou holkou si nedělej hlavu. Já jsem takový typ člověka, že když se mi něco nelíbí, tak to řeknu na rovinu. Ať už se to ostatním líbí nebo ne. Takže bych ti radila, ať to v sobě nedusíš a řekni ji, co si o ni myslíš.

5 marille-oitur marille-oitur | Web | 26. october 2011 at 18:12 | React

Ty asi vážně žereš hokej co? :D já se přiznám,já taky.:D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama