November 2011

Nadpis,nadpis,nadpis... Jak to mám pořád vymýšlet ?! :DD

30. november 2011 at 18:12 | Elll |  Koš
Life is the same as when someone gives you crayons and paint. What can you draw it, such that you have!
I can not paint :DD

(Num.65)

29. november 2011 at 15:19 | Elll |  Koš
Nemůžu si pomoci,ale Klus si mě prostě "koupil". Od té doby co se v Jihlavě ukázal na nějaké akci a předvedl tam improvizaci s deštníkem mu fandím. A musím říci,že ve Slavíkovi naprosto zasloužený. To bylo jen něco málo k úvodu. Teď už jedeme na hokejové věci ;)

Děkuji HOKEJI!

27. november 2011 at 19:37 | Elll |  Koš
"Marty, ty máš takovou formu,že bys nebyl schopen trefit se z pláže do moře"
>>>Doufám,že víte o co se jedná,jelikož nemám sílu to vysvětlovat.

Závist,pomluvy->typická česká vlastnost. Proč? Na tuhle otázku nenacházím odpověď. Neuvěřitelné ,kam až člověk zajde jen proto,aby pošpinil toho druhého. Nikdy, nikdy se tak nechci chovat! Radši si useknu obě nohy,obě ruce ,ale nikdy se k takovému chování neponížím! Momentálně nemluvím z vlastní zkušenosti,i když... Ne, takovéto věci fakt řešit nebudu. Tací lidi jsou mi pro smích. Možná i proto,že ostatní se k nim raději připlazí než aby řekl pravdu-to co si myslí. Proč je většina lidí dnešní doby schovaná za "maskou"? Histerické,herecké výkony některých by ocenil možná každý režisér...ale to je tak jediné pozitivum.

Na fotce Jiří Dobrovolný

(Num.64) Nabroušené brusle=neuvěřitelné zlo!

26. november 2011 at 20:20 | Elll |  Diář
Konečně jsem se dočkala! Šla jsem na moje první veřejné bruslení tento rok a vyzkoušela jsem nové brusle.Určitě si pamatujete články,které jsem na vás chrlila a jejich obsah řešící pouze brusle,které prostě budu mít za každou cenu. Jistě si pamatujete,že jsem je také 6.8.2011 dostala k narozeninám a že jsem byla neuvěřitelně šťastná. Jen jsem nemohla sehnat někoho,kdo by byl ochotný semnou jít bruslit. Po cca. třech měsících se mi to podařilo :DD Kamarádka si u jedné holky domluvila,že si od ní půjčí brusle-jenže když jsem k ní před bruslením příšla tak mi zdělila zlou novinu- brusle jí nakonec ta holka nepůjčila. No nic, obvolali jsem skoro všechny lidi které jsme znali,ale všichni najednou neměli brusle-jaká náhodička. Nakonec jsme je nesehnali,ale já jsem byla přesvědčena,že za každou cenu se nevzdám a na bruslák jsem šla sama. Díky bohu jsem tam potkala A. s J. a skvěle jsme si zabruslili.
Doopravdy nesnáším čerstvě nabroušené brusle. Málem jsem se při prvním kontaktu s ledem přizabila a první kolečko jsem objela velice pomalu a opatrně. Říkám to nerada,ale myslím si,že bruslení patří k mé silné stránce. Takže jsem po pár kolečkách dokonce mohla i přešlapovat a neměla jsem obavy,že mi nabroušené hrany ujedou. Nakonec jsem si to parádně užila a zítra půjdu znovu (dokonce DVAKRÁT) dopolede a odpoledne. Super, těším se. Doopravdy bylo strašné dívat se na ty nebohé nové brusle,které jen tak nevyužité ležely na chodbě. To už je ale pryč.
Jsem na ty kanady pyšná, bruslí se s nimi doopravdy skvěle! To je něco jiného než brusle po tátovy.

Člověk Jágr-> skvělá to kniha

25. november 2011 at 17:40 | Elll |  Koš
Četli jste knížku "Člověk Jágr"? Pokud ne,tak to napravte. Je skvělá,už jsem jí jednou četla,ale včera jsem se do ní pustila zase. Nejsem žádný knihomol, právě naopak-knihy mě děsí,ale tahle je doopravdy skvělá.

Really...

24. november 2011 at 14:26 | Elll |  Koš
Včera jsme na nájezdy porazili Olomouc, super. Máme stejně bodů a totožné skóre, až na to,že oni mají vstřelený o jeden gól více. Takže jsme pořád na 4 místě,ale už jsme se na ně dotáhli!

(Num. 63)

22. november 2011 at 18:30 | Elll |  Diář

Takže Dukla včera porazila Hradec 3:0. Super. Góly dali Fíca,Jeslínek a Hubáček. Ten druhej gól, to byla nádhera. Dobras nádherně nahrál Jeslemu,který sám prchal na brankáře hostí! V článku určitě bude video na kterém se na ten gól můžete podívat. Jo, udělalo mi to radost. Sice mi to trochu kazilo to,že zase při oznámení návštěvy kotel spustil "Vy k**vy co vás tak málo..." Bože, dit to jsou tvoji fanoušci... Ale co mě nejvíce dostalo?! Na Rytnauera sputili "zk****nej Rebel atd." To byl doopravdy vrchol trapnosti! Styděla jsem se za to,že v tom kotli také stojím. Rytnauera těsně před zápasem Brod pustil do Hradce,takže hrál za Hradec (omlouvám mé vyjadřování :DD věřím,že jste natolik inteligentní,že to poberete). Jenže za Duklu odehrál asi 5 sezon (co má hlava pamatuje)! Byl tady při postupu do Extraligy, prostě si to nezasloužil! Takové jednání ze strany jihlavských fanoušků.V tu chvíli,kdy šel na trestnou a kotel spustil z****nej Rebel...tak mi ho bylo neskutečně líto. Myslím,že tohle bylo doopravy přehnané. Je smutné,že se najdou tací primitivové,kteří si k pokřiku přidali. Stejně se vsadím,že ani nevěděli proč se ten pokřik křičí a kdo nějakej Rytnauer vlastně je.

To mě zaujalo :))

20. november 2011 at 19:27 | Elll |  Koš
" Člověk je připraven a ochoten přijmout jakékoliv utrpení, jakmile a dokud je schopen v něm vidět nějaký smysl."

(Num.62)

19. november 2011 at 13:51 | Elll |  Diář
Reportér: "Kam teď máte namířeno, jedete přímo na Staroměstské náměstí nebo se ještě cestou stavíte za panem prezidentem?" Robert Záruba: "Na tuto otázku by měl odpovědět asi pan Král..." Jaromír Jágr: Na tuto otázku by měl asi odpovědět řidič autobusu."

Red Wings VS Sharks

18. november 2011 at 20:29 | Elll |  NHL
Krásný to zápas. Škoda,že jsem ze začátku první třetiny nevydržela a vzbudil mě až komentátor při oslavě čtvrtého gólu Sharks :/