December 2011

Jaryne congratulations...!

30. december 2011 at 18:03 | Elll |  Koš
Takže gratuluju Jarynovi k tomu,jak bravurně to v Pittsburghu zvládl a famózně jim na jejich bučení odpověděl krásným gólem a výhrou. Samozřejmě gratuluji i Voráčkovi za jeho dvě asistence.I když tenhle zápas se Jarynovi doopravdy povedl,zabránil i gólu.

HCD?!

29. december 2011 at 10:25 | Elll |  Koš
Když Davos roztřílí Kanadu a já se z toho radostí pomátla.
Kdo by to řekl ,že Davos porazí Kanadu? To by bylo přijatelné.Ale ,že si na ní pěkně smlsne,výsledkem velice vysokým,to čekal málo kdo. Jestli vůbec někdo...

Když si všechno dám tak dohromady je to úžasné. Nádherné město obklopené horami, skvělý hokej atd. Davos musí být neskutečný.Kupte mi tam letenky prosím.

Marha by se měl vrátit do Dukly.Jo, měl by to udělat, sice ani mně by se z úžasného Davosu nechtělo,ale tak pro Duklu... Táta říkal,že tady má i postavíno v Jihlavě a že je to STAREJ VELKEJ DUKLÁK. Prý sem měl jít už na tuto sezónu jako náhrada za Oldu Bakuse,ale je to můj táta. Nikdy nevíte,kde on na to příšel, z koho to vytáhl a jestli je to vůbec pravda. Každopádně já bych proti tomu nic neměla...

Je sice parádní,že Sýkora si tam nasázel hattrick,ale proč odmítá reprezentovat,to mi pořád není jasné. Je to neuvěřitelná škoda,jelikož on je skvělý hráč a už dlouho mi to dokazuje.

Chvílemi jsme si doopravdy připadal jak na Dukle. Nejspíše shoda náhod. Naprosto stejné chorály,nebo spíše melodie,které se řvou i na Dukle. Fakt jsem hluchoň,takže na mě nespoléhejte,ale prostě dám ruku do ohně za to,že jsem slyšela "Pojďme hoši dáme góól...dáme góól...dáme góóól!" sice je to doopravdy málo pravděpodobné jelikož jestli se nepletu ve Švýcarsku mluví Německy :DD ale já jsem to doopravdy slyšela. Stejně tak jako stejnou melodii "Duklá,žlutočervený" a mnoho dalších. Když celý stadion začal skandovat "HCD" tak...tak to bylo prostě úžasné.
Jediná škoda,že nemá Davos červenožluté dresy,poté by to bylo naprosto dokonalé.

Chtěla jsem tady psát i o tom,jak mě brankář Davosu mile překvapil a chytal skvěle. Bohužel jsem zaslechla pouze jméno "Reta Bery"-nevím jak se to píše.Na soupisce na jejich oficiálních stránkách nikoho s podobným jménem ,ale nemají. Je to škoda,jelikož to byl fakt frajer včera.

Gregory Sciartony s 18 na zádech,další borec v dresu Davosu. Ten tam ty Kanaďany pěkně dohrával :) Jó,takové hráče já mám ráda. I můj tatíček se nad ním rozplýval.

Peterův Sejnův třetí gól byl parádní.
Stejně tak jako 4gól,ten kdo tam dával tu přehrávku za začátku akce na slepo je frajer!

A Kanaďané to zase neunášeli a na Sciartonovi si to také pěkně chtěli spočítat. Díky bohu,že hlavní sudí,který se pořád přitrouble tlemil, nedopustil nějaké závažnější konflikty.

A poté,když Sejna zvýšil na 6:1 při přesilovce,bylo jasné,že si mě Davos koupil.
7:1 Burgler (přehláskovaný u neovládám).
8:1 ,tak nakonec se trefil i Brendl.

Češi a Slováci to tam fakt táhnout. Ani se jim nedivím, v tak skvělém městě,se skvělými fanoušky...(Num.72)

28. december 2011 at 12:27 | Elll |  Diář
Když jsem tady včera psala,že triko Joa Thortona budu mít za každou cenu,ani ve snu jsem nečekala,že to bude tak rychlé. Doma ho sice ještě nemám,ale už je objednané. Ptáte se "jak to?" Vyhrála jsem v loterii ;D DOBŘE, doopravdy jsem prostě dostala k Vánocům peníze místo dárků (z máminy strany) a tak "Hurá, triko bude moje!". Zázraky se dějí -aspoň o Vánocích-

Mimochodem,viděli jste to video o Jarynovi? :DD Já vím,že každý na to má svůj názor,ale pro zasmání DOBRÝ.

Dvacítka s Dány fájn,ale s Kanadou to bude jiné kafíčko.

Už to mám poznamená v kalendáři 2.1.2012 19:00 Nova Sport. Dobře, prokoukli jste mě, žádný kalendář nemám.Mrkněte se na to. Už 2012, jak to neskutečně letí. Už jsme o rok starší než minulý rok a mě to vůbec neleze do hlavy. Předchvilkou jsem šla do školy, teď už základku končím. 9 let uteklo jako voda a mě to příjde jako včera. Máte to stejné? Asi mi to všechno už leze na mozek.

Asi někde najdu VYVOLÁVAČE SNĚHU. Tohle se mi vůbec,ale vůbec nelíbí.

Zjišťuji,že je pro mě chození na hokej samozřejmostí. Když teď není,mám strašně moc času a nevím jak ho zužitkovat (plus) není škola. Jéžíšíí,už jsem na tom fakt špatně. Vidíte to? Vidíte to ?! Já už píšu něco v tom smyslu,že mi chybí škola. Koukej s tím něco dělat ELLL nebo už nebudeš ELLL ,ale divnáELLL.


"Yeaaaah JUMBOOO JOEEE!"

26. december 2011 at 21:16 | Elll |  NHL
"Tajemství silných tkví v tom,že se neustále přemáhají!"

(Num.71)

25. december 2011 at 22:07 | Elll |  Diář
"Když už nemůžeš,přidej!"
>>>Legion Etrange
Olda Válek

Poslední Vánoce? Tak to teda potěš...

25. december 2011 at 11:00 | Elll |  Koš
Vánoce bez stromu? I tak by to šlo. Díky bohu nám se to nakonec až na poslední chvíli povedlo.
Po cca. 3 letech jsme koupili živý stromek, jelikož předtím jsme si nemuseli lámat hlavu se skládáním stojanu,včera to na nás dopadlo.Prostě tam ty nožičky nešli dát. Poté co jsme přišla z brusláku jsem zpozorovala tátu jak se tam s tím vzteká. Už jsem chtěla vyndávat náš umělý osvědčený strom,ale on prostě říkal,že to dá dohromady. Asi po hodině jsem se šla podívat jestli pokročil,ale byl tam kde začal. Proto mě napadl velice chytrý tah :DD (Nebudu to tady vysvětlovat,protože by to bylo složité),ale prostě jsme asi ve 3 hodiny konečně strom úspěšně dali do obyváku.

Dárky celkem zklamání,ale na druhou stranu si říkám-PŘECE NEMŮŽU MÍT VŠECHNO- je to jedině dobře. Dostala jsem tuny oblečení->což mě moc nenadchlo. Věci které mi udělali radost? Duklácké kraťasy,Zlatou knihu ledního hokeje (ta je prostě užásná!),knížku o Růžičkovi,foťák (jó,fotky budóu)...a to je z těch radostných dárků asi vše. Dnes na brusláku dostanu od Allie malinkej dres Dobrovolnýho,což budu také řadit k těm radostným věcem. A poté bych měla dostat hokejovej kalendář,snad to vyjde.

Takže doufám,že největší a nejlepší dárek mi nadělí Dukla svojí hrou! Kéž by se to takhle vykompenzovalo..
A co jste dostali vy?

Spíš listopad..

23. december 2011 at 12:38 | Elll |  Koš
"Ten kdo řekl, že nezáleží na tom, jestli vyhrajete nebo prohrajete, pravděpodobně prohrál."

Vánoce? Ale prosím Vás. Mám pocit,že je listopad. Vůbec mi to nejde do hlavy,že už zítra je VELKEJ den. Vlastně mi je to celkem jedno. Vůbec se netěším.Ty časy ,kdy jsem nemohla dospat jsou asi pryč. Možná je to tím,že nevím co mám od Vánoc čekat. Nebude to jako dřív (což je na jednu stranu dobře).
Nechápu to, jak se někdo může zranit ,když jde na střídačku? To dokáže pouze Havlát,smolař na zranění. A kvůli takové **** si zahraje až cca. v lednu.
Docela mě pobavilo,když se novinář po zápasu ve kterém Jaryn dohnal Shanahana ptal,co by mu k tomu řekl. A Jaryn "Kdo je další na řadě?". Vím,že Vám možná už s Jágrem lezu na nervy jenže je to prostě Jaryn no..
Hehe Sharks v minulém zápasu proti Tampě vyhráli 7:2 ,asi mi chtěli zlepšit náladu po té Dukle... Jinak si to nedokážu vysvětlit,protože i Burns dal gól. Mimochodem se ostříhal, jo přesně tak. Žádná vlasy čouhající z helmy. Nevím jestli tohle zvládnu :DD

PS: Pozítří v TV "13 životů Dukly" !! 
Šťastné a veselé ;)
...a já mažu na bruslák

To takhle by to nešlo!

21. december 2011 at 20:05 | Elll |  Koš
Uzavření extraligy? Co to má zase znamenat? Pohřeb českého hokeje.

(Num.70)

18. december 2011 at 21:21 | Elll |  Diář
Nikdy se neboj stínu,protože každý stín znamená,že někde nablízku je světlo.

Bouře v kabině Dukly

18. december 2011 at 13:34 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
"Výkony v derby nejsou hodny Dukly Jihlava. Chápeme a akceptujeme špatný den. Nechápeme, neakceptujeme a netolerujeme špatný přístup. Hráč nemusí mít svůj den, tým nemusí mít svůj den, to se může stát. Špatný přístup bez bojovnosti a obětavosti je ale neomluvitelný. Jsme ochotni hráče podržet a podat jim pomocnou ruku, pokud vidíme snahu a zápal do hry. Jsme ale také připraveni tvrdě trestat neprofesionálnost. Po včerejšku nás opustí jeden hráč, bude to již druhý v krátké době. Další mohou následovat. Budeme nekompromisní. Pro dlouhodobý pokles výkonnosti dojde u některých na citelné snížení základní měsíční odměny. Špatné výkony týmu se plošně na prémiích finančně dotknou všech hráčů. Je to zvednutý prst, signál do kabiny. Jsme připraveni na další rázné kroky. Hokej je náš produkt, který dáváme na trh. Fanoušci jsou naši zákazníci. Hráči se musí naučit to takhle vidět. Je naší společnou odpovědností se takto chovat. Nedovolíme dávat na trh zmetkové výrobky, včera jsme nabídli našim zákazníkům zmetek. Hokej je hra. Aby na jedné straně byla radost, musí být na druhé straně smutek. Porážka však musí nést stopy bojovnosti a maximálního nasazení. Dukla není v současnosti bohatý tým. Chceme být ale hrdý tým. Pro ty, kdo nepřijmou tuto filozofii, zde není místo,"komentoval bouři v kabině jednatel klubu Bedřich Ščerban.
Po disciplinárním zásahu v kabině dojde i k zásahům do sestavy. V zápase s Chomutovem tak uvidíme dost juniorů. "Junioři hrají dobře, zaslouží si šanci. Jsou to naši odchovanci a chtějí hrát za Duklu. Věříme, že jim fanoušci pomůžou, naši podporu mají, do budoucna s nimi počítáme a je na nich, aby tuto šanci a podporu využili," prozradil jednatel klubu něco ze zákulisí příprav na pondělní zápas s chomutovskými Piráty.
Skvěle Béďo! Pod tohle se podepíšu.
Je zajímavé ,že naprosto stejná slova včera (už je říkal déle) vyřkl i můj táta. Nojo, přeci velkej TRENÉR.