29. february 2012 at 19:53 | Elll |  Fakta
Včera mi "K" říká ať jí dám svojí kartičku Dobrase, že mi jí nechá podepsat. Současně si vzala,ale i kartičku Allie na které byl Jeslínek,že jí také nechá podepsat. Stala se jí ale věc neskutečná :D Dobrasovi řekla ať na mojí kartičku napíše pro Peťu (Allie) a Jeslínkovi ať tam napíše pro Lucku (já). Takže to celé popletla a už nemám kartičku žádnou :D Prý mi sežene novou kartičku a tentokrát i dobře podepsanou.
>>>Aneb jak zmate rozhodnutí zápasu v prodloužení

Dukla VS Hradec (2 zápas čtvrtfinále)

28. february 2012 at 21:56 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
"Jestli Dukla dnes vyhraje bude to zázrak" přišla mi SMS mezi druhou a třetí třetinou od táty. Tuto SMS jsem si přečetla až nakonci zápasu a jediné co se dalo odepsat bylo "Zázraky se dějí".

Vyhráli jsme po prodloužení 2:1! Gól dal Padi a rozhodl Zemič!
To je legrace :DD Padi...

Dukla VS Hradec (1 zápas čtvrtfinále)

27. february 2012 at 22:17 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
To je naše Dukla! ANEB když střílí Radek Hubáček :D

Červená a žlutá, to jsou barvy naše, a co zbude z Hradce? Přece jenom kaše !

27. february 2012 at 12:22 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Aneb jak moc máme rádi Vancouver :D (Ne. O tomhle článek nebude,ale moc se mi to líbilo)

Happy hockey

25. february 2012 at 21:10 | Elll |  filozufuje
Hockey is the only thing that makes sense!

O tom, jak nespravedlivý sport může být...

21. february 2012 at 21:51 | Elll |  Fakta
"Nikdy se nevzdávej, i když tě od konce dělí pouhách 7sekund" jakoby mi tahle věta z hlavy vypadla.

Hráli jsme v pondělí s Hradcem. Silný tým,+"mini návrat" Karpova.
Do utkání vstoupili lépe hosté. Ve vlastním oslabení! Pozor je to tak. Někdo na modré chrněl a pak to tak vypadá. Ale to se dá odpustit,když vzápětí Míša Jeslínek vyrovnal.

Ve druhé třetině přišel čas "Dukly". Fíca mi vytřel zrak,když střelou do šibenice poslal vedení na stranu Jihlavy. A tak je na místě omluva. Poté se tam Hradečtí nějak zamotali a Hodek přesnou přihrávkou našel Čagyho před brankou a ten to zajímavě bruslí došťoural do brány. Vedli jsme 3:1 ,ale Hradec dokázal otočit v následujích minutách na 3:4! Trestuhodné.Ale nebudeme se divit. 2krát neproměnit přesilovku 5na3 mluví za vše.

A teď to důležité!

(Num.81)

18. february 2012 at 20:12 | Elll |  Diář
Dovolím si říci,že jsme právě porazili Most. I přesto, že se hraje 57 minuta. Myslím, že dva góly Most už nevstřelí a my vyhrajeme 3:1 nebo nějak tak. Dobře tak už 1:4. Moc fajn výsledek. Góly vstřelili (prozatím) Malena,Hubas,Čagy,Vysloužil. A tak je to konečný. Jo vyhráli jsme! A Olomouc prohrála! Hihi...Jen škoda,že se ten jeden zápas Olmíku odložil,takhle je to takové divné a je to prostě neuplná radost :D Třetí místo je fajn,ale když Olomouc hraje o zápas víc (vlastně :D) tak je to pořád tak jako na nic... I když zakončit sezónu v základní části zase na 3 místě by nebylo špatné,ale to je pořád tak nějak daleko.

Kalamity? Pohoda!

16. february 2012 at 20:06 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Být na zimáku od půl 6 do půl 10? I to je možné. Věděli jsme,že zápas začne až s hodinovým zpožděním, ale nebyli jsme si jistý. Přece jen to nikde nebylo oficiálně. Proto jsme šli jako normálně na půl6 (takže na pátou) na zimák. Tam se nám o půl6 dostalo potvrzení,že zápas začne cca. až na hodinu. Utekla hodina a nic...Až za další hodinu začal zápas! Já již po hodině stání necítila půlku těla ,ale vydržela jsem,vydržela! :D

Dalo by se čekat,že Ústí bude z autobusu zlámané a otvrávené-jenže je to Ústí. Hra byla vyrovnaná,měli jsme šance,ale gól to nepřineslo. V druhé třetině to přišlo :D Dobras v přesilovce 5 na 3 vystřelil od modré,puk se odrazil od plexiskla za bránou a Indra dal první gól utkání. V třetí třetině Ústí otočilo na 2:1 a tak bych zakončila můj komentář ke včerejšímu zápasu.

"Pár" věcí mě dost štve. Ale co...já s tím stejně nic neudělám.

Jen mrznout 5 hodin na zimáku a pak vidět to ,co jsem viděla tak teda nevím. Je pravda,že z toho všeho jsme měla takové rozpolcené pocity.

A Krupka, prostě Krupka může hrát jak chce a já stejně budu říkat,že hrál dobře :D sakra jak on to dělá.