April 2012

Yeaaaaaaaaaah!

29. april 2012 at 21:44 | Elll |  Česká Reprezentace

Lukáš Kašpar je v nominaci na MS2012!

Český národní tým po výhře nad Ruskem.

...a Češi po 14 letech vyhráli turnaj Euro Hockey Tour!
Ale koho to zajímá? :DD hlavní je nominace Kašpyho (s nadsázkou řečeno ;))

Nervóznější než vystihuje slovo NERVÓZNÍ

29. april 2012 at 16:23 | Elll |  Česká Reprezentace
Jsem doopravdy nervózní.

Lojza z kádru pro MS vyřadil 4 hráče, to jsou- Svoboda,Žižka,Krejčík a talent Holík. Po zápase Česka s Ruskem se dozvíme odpověď na to, jací na útočníci opustí národní tým a nepodívají se na MS.

Přemýšlela jsem o dosavadní sestavě a o tom, koho bych nejspíše nevzala.

Netuším, netušíš, netušíme

27. april 2012 at 15:56 | Elll |  filozufuje
Reprezentovat by měla být čest!

Nervózní? Neexistuje. (Num.88)

24. april 2012 at 16:28 | Elll |  Diář
Je legrace dělat příjímací zkoušky.
V pondělí jsem šla do Helenína. Zde to bylo takové "pohodové". Uklidnil mě pohled na klepající se ruce a nohy ostatních. Chvílemi se mi chtělo i smát. Doopravdy jsem nebyla nervózní a to i přesto, že vlastně šlo o moji budoucnost, o školu na kterou budu chodit další 4 roky. Doopravdy nevím jak dopadnu, ale Helenín je pouze velká "záchrana" mojí prioritou je obchodka.

Dnes mě čekaly příjímací zkoušky na Obchodku. To už taková legrace nebyla. Ovšem test jsem na své poměry napsala nadstardantně! I přesto jsem před 21 minutami zjistila, že mě nevzali. V ten moment jsem si vzpoměla na pana ředitele, který nás přivítal a ještě před testem zdůrazňoval, že ty co se nedostanou a jejich zájem bude stále přetrvávat (a budou do 120uchazečů) tak je vezmou. "Hiphiphurá" jsem 108 a mám velkou šanci, že mě na odvolání vezmou. Takže odvolání je má jediná šance. Držte palec ať to vyjde alespoň tímto způsobem.

Jen mám obavu, že pokud jsem se nedostala na tu obchodku takto, tak abych poté na to měla-abych to zvládla. Iv (dcera tátový přátelkyně) se dostala na Obchodku (sice v Brode) také až na odvolání, je v třetáku a zvládá to. Uvidíme, svět se nezboří! :)

Nikdy jsem si nemyslela, že jsem studiíní typ. Ale pokud jsem se do této doby nemusela ani moc učit a i přesto jsem ve škole neměla problém tak to přece nebude tak nejhorší. Možná bych nebyla takovej tupoun jakej jsem, ale já prostě nejsem ten typ člověka, kterej by si sedl a učil se-> jen když to fakt hoří. Kdybych chtěla tak bych asi byla ve škole o hodně lepší, ale to bych to v sobě musela nějak probudit.

Tak teď jsem se dozvěděla, že do toho Helenína mě vzali. I přesto si dám odvolání na Obchodku..

Ice Hockey. Our game, our pride.

"Vždycky to může být ještě horší."..."To jako fakt?"

22. april 2012 at 13:08 | Elll |  Fakta
Tato sezóna je pro mě zklamáním. Do Play Off jsme se dostali až na poslední chvíli a poté jsem vypadli ihned v 1.kole s St Louis. Nutno říci, že jsme si to zasloužili. Naše hra nebyla dobrá, vůbec dobrá.

Nevím kde se stala chyba. Tým není špatný. Možná Niemi, který občas vychytal něco naprosto fantastického, ale vzápětí pustil úplnou "šmudlu". Ale nebudeme to všechno svádět na Niemiho, chyba musí být ještě někde jinde. Obrana? Obrana určitě ne. Útok? Útok také ne. Já bych to viděla na trenéra McLellana. ALE je to pouze můj názor. Hoši, když něco nefunguje musí se něco někde změnit. Tak aby jste na to nezapomněli.

I přesto můžu říci "Jsem hrdá na to, že jsem fanouškem tohoto klubu a věřím, že jednou příjde ten den, kdy Sharks pozvednou nad hlavu pohár lorda Stanleyho"

Abych nezapomněla, gratuluju St Louis, které si postup zasloužilo a přeju jim hodně štěstí do dalších bojů!

Pa-Pa-Pardubice!

20. april 2012 at 19:25 | Elll |  Fakta
Pokud bych měla říci na začátku této finálové série kdo si nezaujatě myslím, že vyhraje titul tak řeknu "Bohužel to bude Kometa, mají úžasnou formu, jsou ve varu, v Brně to žije, jen tak je někdo nezastaví." Díky bohu to ale ty klucí z Pardubic dokázali (4:2 na zápasy) a vyhráli titul!
Byla to skvělá série, která nabídla plno zajímavých zápasů. Hodně bych vyzdvyhla Vašíčka. Nikdy jsem ho neměla ráda a musím uznat, že když mu minulý rok Vopat rozbil hubu, tak já jsem z toho měla škodolibou radost. Ale tento hráč má můj respekt, vydobil si ho touto sezónou. Bojovníky já ráda a on je prostě neskutečnej bojovník. Koukat se na smutného Bičánka také nebyl nic příjmeného. Cca v roce 1993 dělal s tátou řidičák a pak hned odjel do USA... Pokud o něm někdy táta mluvil tak jedině v dobrém, prý to byl skvělý kluk-teď už chlap a na nic si nehrál.
To bylo tak jediné z čeho jsem mohla mít špatnou náladu!
Pardubice vyhráli titul, viděl nadšeného malinkýho Koukiče je vždy k popukání a já mu prostě musím vždycky držet palce..

Kometa nedohnala Duklu v počtu titulů!
V roce 2005,2010,2012 vyhráli Pardubice titul. V roce 2005,2010 jsme byli mistři světa, co nás čeká v roce 2012? :)

Nový článek

18. april 2012 at 19:02 | Elll |  Biased
Pray Hossa is alright and win it for him! 
pkaner: Modlete se Hossa je v pořádku a vyhrát pro něj!

(Num.87)

16. april 2012 at 15:58 | Elll |  Diář
Thornton:"We'd like to have won tonight, but now we have home ice and we've got to take advantage of it."
teamteal: neslaví ještě ne, St Louis. Budete se jedná o nádrže v pondělí. Je to na.

Člověk se nestačí divit

13. april 2012 at 20:07 | Elll |  Biased
Nechť ať se ta osoba, která se nechala slyšet, že Kašpar na repre nemá, příhlásí! A já jí rozbiju ciferník!
Zrovna teď nadšeně sedím u textových onlajnů a kochám se pohledem na stav 1:0 pro Česko. A kdo že vstřelil ten jediný gól ? Jo aha, Lukáš Kašpar. V zápasech ve kterých nastoupil Kašpy mě nezklamal, nýbrž ještě mile překvapil. Líbí se mi jeho hra. A když se tak dívám na tu smršť omluvenek, domnívám se, že dosud hodně nebezpečný útok Kašpar-Novotný-Petružálek se bude ještě hodit! Vůbec bych se nedivila, kdyby ta osoba která Kašpyho zatracuje byla jedna z těch která by se radovala, kdyby Kašpy dal nějaký důležitý gól a vítězoslavně hrdě vykřikovala "A já jsem tomu klukovi vždycky věřil!"

I smysl pro humor ten chlapec má.
"Kašpar, asi v rámci duchu přátelského zápasu, zamířil usednout na neměckou trestnou lavici, ale smích diváků mu napověděl, že je tady něco špatně..."
...Onlajny jsou nejlepší, onlajny jsou skvělý!
Co více si přát?

Rána pod pás...

12. april 2012 at 9:26 | Elll |  Fakta
Na MS bez...
...kapitána,srdcaře Rolinka
...jisté jediničky Pavelce
...7.9.
...těch osobností,které to většinou strhnout a tentokrát to bude hlavní problém