September 2012

Přijel Písek dámy a pánové

28. september 2012 at 14:17 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
V 6.kole k nám přijel Písek. Jo, ten Písek, který tady hrál v létě s Olomoucí a díky tomuto zápasu vím, co můžu od některých hráčů očekávat. Přeci jen, když hraje s někým Dukla, tak se více soustředím na Jihlavu, než na druhý tým. A to dává rozum že ano:D

Na gól jsme nečekali dlouho. Již ve druhé minutě využil první přesilovou hru Daniel Hodek. Další branka padla po akci Míši Jeslínka, ke kterému samozřejmě níže napíšu trochu více. Míša si vzal někde u naší modré čáry puk a projel až ke Kantorovy, kterého překonal střelou z úhlu. Tohle bylo v Kantorových silách, ta střela byla chytatelná. Asi byl překvapený z tohoto sóla jako všichni ostatní. Což je jen a jen dobře. Jeslínek nenechal na další gól dlouho čekat a ve 23. minutě využil další jihlavskou přesilovku. Krásně vymetl pravý horní růžek. Nejsem si jistá, jestli i další gól Hodka padl též v přesilové hře, ale domnívám se, že ano. A jak se to stalo? Ihned po vyhraném buly z první napřáhl a vyhnal Kantora z brány, kterého vystřídal exjihlavký Dominik Halmoši.

Bohužel jsem se trochu nechali ukolébat a Novas přišel o čisté konto. Což mě mrzelo, protože to by bylo fajnový. Klasik Heřman dal jediný gól Písku. Po zápase si ještě stěžoval rozhodčímu. Vážně? A jako na co? 7:1 mluví za vše.

Ovšem to si Jesle řekl, že to tak nenechá. Velda vystřelil, puk se odrazil k Jeslemu a ten už neměl složitou práci. Hattrick si v tomhle utkání zaslouženě užíval. Zápas se mu vážně povedl. Hrál hodně dobře i kdybych nebrala v potaz zaznamenané tři trefy. Takže ho kotel třikrát vyvolal a Jeslínek z toho měl náramnou legraci. A já jsem měla legraci z jeho gesta, které by se dalo popsat asi takto "Takhle se to dělá pánové!".

Další gól, již šestý, zařídil krásnou akcí Čagy, který následně nahrál před bráznou bránu Nahodilovi, ten neměl složitou práci. Sedmý a konečně i poslední gól byl znovu částečnou prácí Míši Jeslínka. On a Malčiny prchali 2na1. Jeslouš si to trochu potáhl a nahrál před prázdnou bránu Malčinymu. Gólové hody ukončeny na pěkném čísle 7.
Míša Jeslínek získává rady

DuklaVSMora

23. september 2012 at 15:01 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Po předchozích dvou zápasech, které jsme neodehráli zrovna nejlíp, se nabízela fajn možnost, zvednout se před domácím publikem proti velice kvalitní Olomouci, která je jedním z nejlepších klubů 1.ligy. Vážně to tak vůbec zpočátku nevypadalo.

A já se těšila, jak sáňky na zimu.

Derby nám nešly ani v minulé sezoně. A jak to tak vypadá, přeneslo se to i do této. S Třebíčí jsme prohráli 1:2 a mě tyhle zápasy vážně nebaví. Takže se nedivím, že se návštěvy na derby postupně snižují a snižují. Kdo by se chtěl dívat na bandu třebíčáků/broďáků, radujících se a myslících si, že jim v tuto chvíli patří celý svět, protože porazili Jihlavu. Opakující se scénář, který začíná být vážně (ALE VÁŽNĚ) ohraný. Kluci, tak udělejme s tím něco.

První gól utkání padl v 11.minutě, kdy Dolníček nahodil od modré a kotouč skončil až za zády Novase. Gól padl v naší početní nevýhodě. Jirka Dobrovolný vyhodil puk až někam na balkóny, takže si musel odpykat 2minuty-bohužel. První třetina byla prostě klasika derby. Třebíč na nás vlítla a my netušili. Začali jsme trochu tušit ve druhé třetině, kdy jsme měli pár tutovek, ale podařilo se nám proměnit pouze jedinou. A to v 35. minutě, kdy vyrovnával Adam Zeman. Předtím tam pěknou práci odvedl Pometlo. A další oslabení, další gól v naší síti. Burian se s tím nemazal, takže 1:2 pro Třebíč a tak zápas i skončil. I přes veškerou snahu, kterou jsme do utkání vložili jsme vyrovnat nedokázali.

Dukla VS Hradec 7:1 2012/13

14. september 2012 at 12:11 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Přežila jsem.

Shrňme si to!

8. september 2012 at 13:48 | Elll |  Fakta
Dnes napíšu pár řádku i o KHL. Většina z vás ví, že KHL nepatří k mým nejoblíbenějším soutěžím. Ovšem pokud bude výluka, tak je docela dost možné, že se o ní začnu zajímat. Nic jiného by mi vlastně nezbylo.