October 2012

To chceš!

26. october 2012 at 15:40 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Článek začnu chvilkou upřímnosti.
Po formě z předešlých zápasů a výsledcích z předchozích zápasů s Třebíčí jsem začala mírně polemizovat o tom, že urveme ty tři body. Plus když JÁ JEDU NA VENKOVNÍ KLUZIŠTĚ. Je všeobecně známo, že pokud jedu já někam za Duklou, tak vždy prohrajeme. Všechny negativní věci se tak nějak sešli. OVŠEM! Smůla je prolomena! Ať žije Dukla!

Bobeš a Malčiny aneb Rocky byl vždycky fajn

16. october 2012 at 20:03 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Poměrně dlouho jsem nepsala nic o situaci na Dukle. Určitě nedočkavě prahnete po novinkách ohledně jihlavského hokeje. Máte je mít!

Poslední zápas jsme odehráli včera s Benátkami nad Jizerou. Klasicky jsem vyrazila na pátou, abych stihla i rozbruslení a pročetla si soupisky obou týmu. Pomalu, ale jistě jsem musela čelit faktu, že na tento zápas budou tribuny zaplněné pardon-nezaplněné a "kotel" si bude na kotel pouze hrát. Bohužel to bylo ještě horší.

Chlapci již přicházeli na hrací plochu a lidem v "kotli" to bylo docela šumák. Žádný potlesk a skandování "Jihlava", prostě nic a trapácký ticho.

Vždyť to říkám. Prasátka z Benátek.

Lev Praha-Dynamo Moskva

12. october 2012 at 18:30 | Elll |  KHL
Byla by škoda nevyužít takové velké příležitosti, vidět tolik skvělých hráčů. Mám úžasného tátu a na jeden zápas do O2 arény jsme vyrazili. Zprvu se nabízela i možnost jet na Petrohrad, ale nakonec zvítězilo tátovo větší přání a to Dynamo včele s Ovečkinem. Tento článek věnuji pouze tomuto našemu hokejovému výletu!

To je bída

5. october 2012 at 20:58 | Elll |  Hc Dukla Jihlava
Abychom navázali, tak začnu zápasem s Berounem. To by další soupeř, na kterém jsme si mohli zlepšit reputaci. Bohužel se to nepovedlo a my i přes nadějný začátek prohráli 2:3nn. Trochu jsem nepochopila tah, kdy šel na nájezdy nerozchytaný Rittich ale co.. David by si měl někdy zachytat celý zápas, tímhle mu akorát kleslo sebevědomí. Novas není vůbec jistý a když je nejvíce potřeba, aby podržel, tak se tak nestane. Vážně by měl David chytat, protože je sakra mladej a talent. Novas už lepší nebude a když momentálně hrajeme jak hrajeme, tak je to stejně jedno.

Na středu jsem se bála, ale zároveň i těšila. Brod má velice silný tým, za což mluví i to, že jsou stále ještě první a hrají skvělý hokej. Ono když si přečteš tu soupisku, tak se není čemu divit. Endál, Rytnauer (kterého se Dukla zbavila...klasika jak nechceš), Třetina, Meidl. Jednoduše řečeno 3 skvělé útoky, které jsou schopny porazit každého. Obrana je sice horší, ale mladý golman Dolejš to zase vyrovnává.

Doufala jsem, že Brod by mohl být odrazový můstek do dalších zápasů. Spletla jsem se-což je vlastně u mě celkem normál.